NABÍZENÉ SLUŽBY

Jsme si natolik jistí kvalitou našich kompatibilních tiskových kazet KOMPATON®, že si dovolíme poskytnout nad rámec standardní zákonné záruční lhůty doživotní záruku funkčnosti u produktů KOMPATON®

U tiskáren v záruční lhůtě nepřicházíte používáním kompatibilních tiskových kazet KOMPATON® o standardně poskytovanou záruku výrobce tiskárny.

TONERY KOMPATON®

Díky našim dlouholetým zkušenostem dodáváme jen prověřené kvalitní kompatibilní tiskové kazety KOMPATON®, které jsou skutečnou NÁHRADOU originálním kazetám. Zajistíme ekologickou likvidaci prázdných tiskových kazet, a to ve spolupráci s naším smluvním partnerem společností REMA Systém, a.s.
 

ORIGINÁLNÍ TONERY

Dodáme jakoukoliv originální tiskovou kazetu pro Vaši laserovou, inkoustovou, ale i jehličkovou tiskárnu, za velmi výhodných cenových podmínek. Prázdné originální tiskové kazety vykoupíme dle aktuálního ceníku. Neváhejte nás kontaktovat.


 

TISKÁRNY

Poradíme s nákupem nové tiskárny, případně osobně probereme možnosti týkající se výhodnosti pořízení tiskárny do pronájmu. Díky spolupráci se společností Konica Minolta dokážeme nabídnout i velká A3 tisková řešení. Zajistíme servis tiskárny, ať už záruční nebo pozáruční, smluvním servisním partnerem.
 

přebíráme odpovědnost za tiskárny

Pokud tisknete kompatibilními tiskovými kazetami KOMPATON®, máte jistotu, že Vám odpadají starosti o vaše tiskárny, a to jak o tiskárny v záruce dané výrobcem zařízení, tak i o tiskárny po záruce. 

 

V případě potřeby nás jednoduše kontaktujte a my za Vás vše vyřešíme. Tiskárnu u Vás vyzvedneme a v dohodnutém termínu opět přivezeme. Vy se můžete plně soustředit na svou pracovní činnost.

 

 

 

 

CENOVÁ NABÍDKA
 

Pokud si přejete, abychom Vám vypracovali nezávaznou individuální cenovou nabídku na:


TONERY A INKOUSTY KOMPATON®

ORIGINÁLNÍ TONERY A INKOUSTY

PRODEJ A PRONÁJEM TISKÁREN

SERVIS TISKÁREN​​​​​​​

VÝKUP TONERŮ


Pak nás neváhejte kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat.


logo logo logo logo logo logo logo logologo