Proč KOMPATON?

Hlavním cílem společnosti KOMPATON s.r.o. je uspokojit vysoké nároky zákazníků na kvalitní a ekonomický tisk. Troufáme si tvrdit, že velmi dobře známe problematiku kompatibilních tiskových kazet a služeb s nimi spojených, neboť se v této oblasti pohybujeme již od roku 2005. Děláme jen to, čemu velmi dobře rozumíme, nejsme a ani nechceme být experty na vše. Neustále se však vzděláváme, abychom veškeré odborné znalosti mohli sdílet s Vámi. Co slíbíme, to také splníme. Nikdy se nespokojíme s poloviční kvalitou a nedokončenou prací, neboť důvěra je základem každého (nejen obchodního) vztahu.

VÝBORNÁ KVALITA

Kvalita nabízených služeb je nejdůležitější hodnotou naší společnosti. Nesnášíme kompromisy a vždy uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

PRVOTŘÍDNÍ SLUŽBY

V dnešní konkurenční době se jedná o stěžejní prvek, jak se odlišit od námi podobných společností, a jak maximálně uspokojit vysoké nároky zákazníků.

CENOVÁ ÚSPORA AŽ 70%

Díky tonerům KOMPATON® ušetříte až 70% stávajících tiskových nákladů ve srovnání s originály při současném zachování vysoké kvality tisku.                        

DOPRAVA ZDARMA

Důležitou součástí našich služeb je DOPRAVA ZDARMA prostřednictvím obchodních zástupců.  V urgentních případech zašleme zboží do 24h přepravní společností po celé ČR.

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Nevíte si rady s výběrem vhodné tiskárny? Nejste spokojeni s kvalitou nebo cenou tonerů u svého současného dodavatele? Obraťte se na nás.

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Společnostem nesplňujícím  zákonnou povinnost zaměstnávat OZP (osoby zdravotně postižené) nabídneme zboží přes chráněnou dílnu.

logo logo logo logo logo logo logo logologo